מסעדה טו באב


מסעדה טו באב

אחד מהמועדים השמחים ביותר בישראל, אשר סמלו הוא סמל האהבה וגורם לזוגות רבים ברחבי המדינה לצאת ולחגוג את אהבתם, כאשר הבילוי המועדף על פני מרבית הזוגות  הוא מסעדה טו באב. על פי ההערכות היום בו מרבית המסעדות בתפוסה מלאה הוא בתאריך טו באב.

טו באב למעשה הוא היום החמישה עשר בשנה העברית וזוגות רבים רואים ביום כזה כהזדמנות נפלאה לצאת וליהנות מדייטים יוצאי דופן. מגוון רחב של מסעדות ברחבי המדינה מקשטים בצורה ייחודית את המסעדה שלהם ומעניקים אווירה רומנטית ויוצאת דופן במהלך טו באב. מסעדות טו באב שכדאי לבקר הן בעיקר מסעדות איכותיות שהעיצוב בהן רומנטי ושהן צופות לנוף יפיפה.

מסעדות טו באב – מדוע אתם חייבים לבקר בטו באב במסעדת Madison?

 • הנוף.
  מסעדת Madison שוכנת על יד פארק ארבע עונות בהוד השרון. נוף המסעדה יפייפה הן במהלך היום והן במהלך הלילה ויאפשר לכם ליהנות מהארוחה שלכם בטו באב בצורה הרומנטית והמיוחדת ביותר, כמו שלא ניתן לחזות בהרבה מסעדות ברחבי השרון.
 • האווירה.
  במסעדת Madison קיים עיצוב מרשים במיוחד אשר הושקע כסף, זמן ומחשבה רבה כיצד להפוך אותו למקום המרשים ביותר באזור השרון ולמסעדה המומלצת בהוד השרון בפרט. המתחם של "Madison Bistro" כולל מגוון רחב של אזורים, אשר הזוגות השונים במהלך טו באב יכולים לבחור את האווירה הרצויה.
 • שירות.
  אנו מאמינים כי ש"המלצרים נהנים – גם הסועדים נהנים". צוות נותני השירות שלנו מיומן ואדיב במיוחד ושומר על האווירה המדהימה במיוחד במהלך טו באב ובפרט בשנה כולה.
 • מנות מיוחדות.
  השפים שלנו מחכים לכם במהלך יום האהבה, בו הם מכינים מנות עסיסיות ומיוחדות ותפריט מיוחד ליום האהבה שיגרום לכם להתאהב במסעדה מחדש.

אז היכן תבלו את טו באב הבא?

אתם מוזמנים לטעום מהמנות העסיסיות, האווירה המושלמת והרומנטיקה שצפה בכל האזור בזכות השירות האדיב והאווירה הקסומה שאנו מעניקים ללקוחותינו במהלך השנה כולה ובמיוחד ביום האהבה. שימו לב, אנו ממליצים להזמין מקום מראש על מנת להבטיח את מקומכם במסעדה המיוחדת שלנו במהלך יום האהבה הבא. מחכים לראותכם ומחכים להפתיע אתכם!

+ There are no comments

Add yours