הקשר שבין העיצוב במסעדה לבין האווירה


כולנו מכירים את הצורך בעיצוב, אך עד כמה הוא קריטי כאשר מדובר במסעדה או מקומות שהמטרה היא למשוך אנשים? בהקמת המסעדה שלנו Madison שמנו לעצמנו מטרה אחת: להיות המקום המוביל באזור, בו יוכלו אנשים ליהנות מאוכל איכותי במיוחד ומאווירה יוצאת דופן, כזו שתסייע להם להשאיר את הדאגות בצד במהלך היום וליהנות מערב מהנה במהלך הלילה.

עיצוב מסעדת מדיסון כלל את הפרטים הקטנים ביותר ושמנו לעצמנו דגש, להעניק אווירה יוקרתית בישיבה בתוך המסעדה, כדי שלקוחות יוכלו ליהנות מאווירה רומנטית במהלך הבילויים, לקיים פגישות עסקים או לחגוג אירועים כאלו ואחרים במתחם שלנו ואווירה רגועה ונוחה לאנשים המעוניינים לשבת בחצר הנפלאה שלנו ולהירגע למשך שעה מהיום הלחוץ שעבר עליהם בכדי להמשיך את היום בצורה הטובה ביותר.

איך מעצבים מסעדות?

עיצוב מסעדות צריך להתבצע באופן מקצועי למדי, מכיוון שלעיצוב המסעדה ישנו מרכיב משמעותי מהחוויה הכוללת בה. במסעדות השונות ברחבי העולם מאמינים כי העיצוב הוא "הדבר שמושך את התיירים להיכנס למסעדות" ולכן, עושים כל שביכולתם על מנת לעצב בסגנונות שונים ומיוחדים שיפיקו אווירה יוצאת דופן.

לפעמים אפילו תמונה אחת קטנה יכולה לעשות את השינוי. במרבית המסעדות נעזרים כמובן במעצבי פנים שונים כדי שיפיקו את האווירה ויעצבו את החללים בצורה טובה. מסעדות קטנות נעזרות לעתים באתרי אינטרנט לעיצוב שמאפשרים לרכוש תמונות ומציגים כיצד התמונה תראה בחללים ועל הקירות השונים בעסק.

"עד כמה נעים ללקוח להיות במסעדה"?

אחת השאלות הראשונות שעל כל מעצב פנים או אדריכל שעובד על פרויקט בתחום הקולינריה לשאול את עצמו לפני שהוא מתחיל לעבוד. היצירה של הקונספט המיוחד והתואם את האווירה, המוזיקה והמטעמים השונים במסעדה חשובה בהחלט. על המעצב לדאוג לספק את החוויה הנכונה, במקום הנכון ובזמן הנכון, כדי להיות אחת מאבני הדרך שיובילו את לקוחות המסעדה לחזור בשנית למסעדה ולהמליץ עליה ברשתות החברתיות השונות ובאתרי הביקורות השונים שצמחו בשנים האחרונות.

המאמר נכתב על ידי מעצבות הפנים ומייסדות אתר האינטרנט Rooms Gallery, אתר המציע ללקוחות לצפות כיצד יראו התמונות על רקע הקיר בביתם ומסייע לעסקים לשפץ את העסק גם בתקציב מינימלי וללא סיוע חיצוני.

+ There are no comments

Add yours